Главная > Всі новини
Всі новини
?
«Ерітьє вже не розкаже, тому я маю свідчити…»,  студентка другого курсу ТНТУ Матіс Калінґа з
Демократичної Республіки Конго  є головним свідком у справі про вбивство в Тернополі іноземного студента. Слідчі вже допитали її, тепер жінка хоче достроково (ще до слухання справи) дати покази в суді. Річ у тім, що вона планує невдовзі повернутися в Африку і не знає, коли саме потім приїде в Україну. Для Матіс важливо, щоб її свідчення були враховані судом.
26.06.2020 08:49
?
Сьогодні близько 11 години VOLVO FH опинилося у кюветі неподалік села Великий Глибочок Тернопільського району. За попередньою інформацією, водій не впорався з керуванням. 

25.06.2020 17:07
?

Велика вода дісталася Заліщицького району. Вчора, нагадаємо, вона наробила шкоди на Монастирищині. 

25.06.2020 16:47
?

Станом на 6 ранку у Монастириському районі три населені пункти постраждали від паводка на Дністрі. Це Коропець, Вістря та Устя Зелене.

25.06.2020 09:28
?

Попри послаблення карантину, статистика залишається невтішною: в Україні продовжують фіксувати нові випадки інфікування COVID-19. А це означає, що небезпека досі остаточно не минула, і залишати медиків без підтримки у боротьбі за здоров’я населення ще зарано. 

25.06.2020 08:28
?

У Тернополі вже майже рік працює Українська академія Єдиноборств. Саме за сприяння UMA Akademy, створена професійна команда спортсменів з бразильського джиу-джитсу та  кікбоксингу. До складу цієї команди входять спортсмени, які досягли високого рівня,  вигравали міжнародні змагання, чемпіонати Європи та чемпіонати світу. Про особливості роботи академії розповідає Богдан Мирошниченко, головний тренер Української академії єдиноборств. 

25.06.2020 08:12
?
Мешканці 3 населених пунктів: Устя Зелене, Коропець та Вістря зібрали свої речі. Людей евакуйовують з домівок через вихід Дністра з берегів.Паводок поки не добрався до осель людей, та встиг охопити сільськогосподарські угіддя.


25.06.2020 08:08

Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x