Главная > Всі новини
Всі новини
?

Напередодні другого виїзду Тернополя в рамках сезону Суперліги журналісти поспілкувалися з головним тренером «жовто-зелених» Дмитром Забірченком, який розповів про те, якою хоче бачити свою команду, процес адаптації американських гравців, а також згадав перші матчі сезону в Одеській області та поділився думками про сьогоднішнього суперника в особі Миколаєва.


16.10.2020 14:28
?

Ольга Маркіянівна Ярмоленко замінила Володимира Богайчука у тернопільському «білому домі». 

16.10.2020 14:13
?

Усе розпочалося кілька років тому. Тоді запланували відновити у Тернополі Чемпіонат світу з водно-моторного спорту, який востаннє проводили ще у 1987 році. Сформувати інфраструктуру навколо Тернопільського ставу, оновити бази на гребному каналі та збудувати Водну арену. Тоді це було тільки у планах. 

16.10.2020 13:47
?
Від Шумська до Заліщик, від Бережан до Підволочиська – географія представлення команди Івана Чайківського «За майбутнє».
Це чи не єдина політична сила, яка публічно знайомить виборців зі своїми кандидатами в депутати просто на вулицях та площах міст і містечок. Це єдина команда, що не боїться живого спілкування з людьми, бо йде у владу не обіцяючи, а показуючи, що кожен з них вже має за плечима.
16.10.2020 13:38
?

Усе починалося із маминої швейної машинки, натхнення та бажання спробувати щось нове… Нинінаша землячка, уродженка Тернополя, дизайнерка Іра Лиса живе і творить у Нью-Йорку, а їїколекції «дефілювали» подіумами найбільших залів «Великого яблука»!.Коли шиття — до пуття.


15.10.2020 16:41
?

У Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка успішно стартував спільний україно-китайський спецпроєкт. Відповідно до партнерської угоди з Шеньянським педагогічним університетом, ТНПУ організував безоплатне вивчення китайської мови для усіх охочих.

15.10.2020 14:50
?
38-літній мешканець села Кам’янки, перебуваючи 14 жовтня з кермом трактора, потрапив у ДТП. У полі він з’їхав з дороги на узбіччя. Транспортний засіб перекинувся набік.

15.10.2020 13:41

Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x