Главная > Всі новини
Всі новини
?

У Тернополі триває реконструкція однієї з найстаріших вулиць міста. Пішохідну зону на Валовій облаштовують ексклюзивною бальзатовою бруківкою. Комунальники зауважили, запровадження такої оригінальної зміни є доволі трудомістким й непростим процесом.

24.09.2018 10:24
?

Непроста ситуація, що склалася в Аграрній партії, набула публічного розголосу. Йдеться про те, що більшість членів політради і обласних організацій аграріїв висловили недовіру голові партії Віталію Скоцику за бездіяльність і порушення норм Статуту.

23.09.2018 22:28
?

20 вересня 2018 року в управлінні освіти Тернопільської обласної державної адміністрації повідомили, що держава повністю виконала взяті на себе зобов’язання і сьогодні заборгованості перед освітянами з виплати заробітної плати немає. Більше того, наголошується, що борги має міська рада Тернополя і вона має виплатити всі борги. Але як доводять документи, ТОДА просто змушена виконувати наказ з Києва. Насправді, ситуація протилежна. Тернопільських освітян кидає напризволяще саме Київ. 

23.09.2018 21:40
?

Впродовж однієї доби лиходії обдурили пенсіонерок з Тернопільщини на «кругленьку» суму. Задля цього шахраї розігрували добре спланований сценарій дій. Один із них телефонував до жінок похилого віку та вдавав із себе внука чи то сина, котрий збив людину. Після чого у телефону розмову з переляканими матерями й бабусями вступав нібито працівник поліції.


21.09.2018 14:14

?

Протягом двох днів представники тернопільських органів місцевого самоврядування, державної влади й інших Асоціацій міст України обговорюватимуть результати реформ у нашому краю, питання щодо бюджетного забезпечення територіальних громад та багато чого іншого. 

21.09.2018 13:49
?
У селищі Котюжини Збаразького району прихильники УПЦ Московського патріархату збудували новий храм. Тамтешні віряни кажуть, причиною тому є «захоплення» парафіянами Київського патріархату приміщення колишньої церкви.


21.09.2018 13:02
?

Про це у групі "Політичний Збараж" пише користувачка Ірина Смолянова. За словами жінки у піцерії "Вікторія", що розташована  у Збаражі, вже не перший рік продають неповнолітнім клієнтам сигарети та алкоголь.

21.09.2018 12:47

Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім. 

новини

 

 

 

Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x