Главная > Всі новини
Всі новини
?

КРЕАТОР-БУД  розпочинає продаж останніх квартир у Варшавському мікрорайоні ЗА СПЕЦІАЛЬНОЮ ЦІНОЮ.


15.09.2020 22:43
?

Нещодавно ТНМУ здобув 5 грантів від RECOOP HTS Association загальною вартістю 40 тисяч доларів для вивчення хронічного стресу та ендотеліальної дисфункції, спричинених COVID-19. Метою проєкту є встановлення молекулярних механізмів розвитку ендотеліальної дисфункції, гіперкоагуляції та судинного тромбозу в осіб, які перехворіли на COVІD-19 різного ступеня тяжкості, а також у  медичних працівників. Для цього у виші запрошують мешканців краю, які перехворіли коронавірусом, пройти безкоштовні обстеження ускладнень. Наші журналісти поспілкувалися з Оксаною Шевчук, доцентом кафедри фармакології з клінічною фармакологією і керівником наукового відділу ТНМУ, яка розповіла про те, як відбувається саме обстеження, яка група громадян може отримати цю послугу абсолютно безкоштовно, та про ускладнення, які виникають внаслідок СOVID-19.

 15.09.2020 22:37
?

Користуючись складною епідеміологічною ситуацією і літнім періодом уряд регулярно підвищує тарифи на газ та електрику.

15.09.2020 22:28
?

Пенсійний фонд України  впроваджує нові послуги, які економлять наш час, адже багато питань тепер можна вирішити, не виходячи з дому, - он-лайн.


15.09.2020 22:17
?

Бригади швидкої допомоги не отримують доплат з державного бюджету, хоча Тернопільська ОДА прозвітувала, що отримала з державного бюджету 35 млн грн.

14.09.2020 11:00
?

У квітні, коли стало зрозуміло, що для подолання коронавірусу та його наслідків знадобиться чимало грошей, Кабмін ініціював створення спеціального стабілізаційного фонду. Щоб наповнити цей фонд грошима, довелося забрати гроші з фінансування освітніх, культурних та спортивних проєктів, програм регіонального розвитку, енергоефективності тощо. В результаті, був створений спеціальний фонд, що становив майже 65 мільярдів гривень, котрі і мали піти на подолання епідемії та її наслідків.


11.09.2020 12:21
?

Поліцейські перед тим, як йти закривати школу, відводили своїх діток у дитячий садок. І навпаки, поліцейські, які мали закривати садок, відводили своїх старших дітей у школи.


09.09.2020 11:28

Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x