Главная > цікаве у світі > У В'єтнамі батьками двійнят виявилися різні чоловіки

У В'єтнамі батьками двійнят виявилися різні чоловіки

09.03.2016 19:40


Генетики підтвердили, що батьками народжених у В'єтнамі двійнят є двоє різних чоловіків. Про це BBC розповіли у місцевій генетичній асоціації.

 

За повідомленнями, фахівці провели ДНК-тести двійнят, коли їхня сім'я зауважила, що малюки виглядають по-різному.

Таке явище, відоме як гетеропатернальна суперфекундація, трапляється рідко, і публічно відомо лише про кілька таких випадків.

Це відбувається, коли яйцеклітини жінки запліднюються двома чоловіками протягом короткого періоду часу.

За словами президента в'єтнамської генетичної асоціації професора Ле Дінь Ліонга, який провів ДНК-тести, їхні результати - правильні на 100%.

"У світі відомо про менше, ніж десять випадків народження двійнят, що мають різних батьків. Можливо, існують й інші випадки, але діти та їхні родичі або не знають про це, або не хочуть це афішувати", - розповів він ВВС.

Детальнішу інформацію про двійнят він не надав, пославшись на конфіденційність, але зазначив, що повідомлення ЗМІ про місце і час народження, а також їхні імена є неточними.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x