Главная > цікаве у світі > У Молдові зривають "ядерну контрабанду"

У Молдові зривають "ядерну контрабанду"

07.10.2015 19:40


Молдовська поліція у співпраці з ФБР за останні п’ять років зупинила чотири спроби продажу контрабандистами ядерник матеріалів екстремістам з Близького Сходу.

Остання така справа була у лютому, коли агенту під прикриттям запропонували велику кількість радіоактивного цезію, повідомляє агенція АP.

За свідченнями слідчих, більшість небезпечних матеріалів надходить з Росії.

Вони вважають, що деякі бандити можуть бути пов’язаними з російськими спецслужбами

Поліція та судова влада Молдови поділились інформацією з AP, щоб наголосити, наскільки небезпечним може стати чорний ринок ядерних матеріалів, кажуть в агенції.

Вони стверджують, що погіршення відносин між Росією та Заходом ускладнює можливість дізнаватись, чи вдається контрабандистам продавати радіоактивні матеріали російського походження за кордон.

"Ми очікуємо більше таких випадків", - заявив офіцер поліції Молдови Костянтин Маліч, який розслідував усі чотири випадки.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x