Главная > цікаве у світі > У Мексиці на вірус Зіка хворі 11 жінок

У Мексиці на вірус Зіка хворі 11 жінок

01.03.2016 19:40


У понеділок, 29 лютого, уряд Мексики підтвердив 11 випадків зараження вірусом Зіка у вагітних жінок. Про це повідомляє Reuters.

 

Більшість випадків зафіксовано у південній частині країни. Кількість заражених вагітних жінок різко зросла з середини лютого. Тоді Міністерство охорони здоров'я підтвердило лише 80 випадків, 6 із яких були у вагітних жінок. Наразі хворобу зафіксували уже у 121 особи.

 

Зазначимо, досі невідомо, чи спричинює вірус Зіка у вагітних жінок мікроцефалію у ще не народжених дітей. Водночас Бразилія підтвердила 580 випадків мікроцефалії, більшість з яких були спричинені вірусом Зіка.

Нагадаємо, потрапивши в 2015 році з Африки і Азії до Південної Америки, вірус дуже швидко поширився по материку. Зараження відбувається через укуси комарів.

Джерело:  ТСН


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x