Главная > цікаве у світі > У Бразилії затримали екс-президента за підозрою у корупційних діях

У Бразилії затримали екс-президента за підозрою у корупційних діях

04.03.2016 19:40


Поліція затримала екс-президента Бразилії Луїса Інасіу Лулу да Сілву у рамках масштабного розслідування ймовірної корупції в державній нафтовій компанії Petrobras.

 

Правоохоронці провели обшуки у помешканні колишнього президента у Сан-Бернарду-ду-Кампу неподалік Сан-Паулу.

Самого Лулу да Сілву забрали на допит.

Обшуки також пройшли у штаб-квартирі Інституту політичних досліджень у Сан-Паулу - некомерційного фонду, президентом якого є сам Лула да Сілва, а також у помешканні його дружини Маріси і синів.

 

Поліція загалом отримала 33 ордери на обшук і ще 11 ордерів на арешт у штатах Ріо-де-Жанейро, Сан-Паулу і Баїя. Справою займаються близько 200 федеральних агентів.

Екс-президента Лулу да Сілву підозрюють в одержанні заохочень на будівництво ранчо і пляжного будинку від низки будівельних компаній, діяльність яких у рамках операції розслідують правоохоронці.

Пан Лула, що обіймав посаду глави держави впродовж двох термінів із 2003 по 2011 роки, відкидає усі звинувачення у корупції.

Він очолював країну у часи стрімкого економічного зростання, і досі користувався значною підтримкою в країні. Чинна президентка Бразилії Ділма Русеф у часи правління Лули да Сілви була керівницею його адміністрації.

Масштабне розслідування, відоме як операція "Автомийка", перевіряє звинувачення у корупції та відмиванні грошей у державній нафтовій компанії Petrobras, до яких, за версією слідства, була причетна ціла низка високопоставлених чиновників.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x