Главная > цікаве у світі > США і Росія оголосили про угоду щодо перемир'я в Сирії

США і Росія оголосили про угоду щодо перемир'я в Сирії

23.02.2016 19:40


США і Росія оголосили про узгодження плану про умови і термін припинення військових дій у Сирії.

 

"США і Росія ... пропонують припинити військові дії з 00:00 годин за дамаскським часом 27 лютого 2016 року. Припинення бойових дій має торкнутися тих сторін сирійського конфлікту, які вказали на свою прихильність до угоди і прийняли її умови", - ідеться у спільній заяві США і Росії, яку поширив американський держдепартамент.

Під цю угоду не потрапляють "Ісламська держава", "Фронт ан-Нусра" та інші організації, які Рада Безпека ООН визнала терористичними, сказано в заяві.

"Якщо програма буде реалізована і дотримуватися, припинення вогню не тільки призведе до зниження насильства, а й забезпечить розширення постачань терміново необхідних гуманітарних вантажів в обложені райони", - прокоментував домовленість держсекретар США Джон Керрі.

За його словами, це також "підтримає політичний перехід до зміни уряду, яке буде відповідати сподіванням сирійців".

Білий дім повідомив, що Барак Обама зателефонував Володимиру Путіну і обговорив з ним угоду про перемир'я в Сирії.

У коментарях Путіна, які передають російські агентства, домовленості по Сирії названі реальним кроком до зупинки кровопролиття.

"Росія проведе необхідну роботу з Дамаском, Москва розраховує, що США проведуть таку роботу з підтримуваними ними угрупованнями", - наводить заяву Путіна ТАСС.

 

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x