Главная > цікаве у світі > Польща поновила розслідування Смоленської катастрофи

Польща поновила розслідування Смоленської катастрофи

04.02.2016 18:50


У Польщі відновлено розслідування обставин катастрофи літака президента Лєха Качинського, який розбився в 2010 році в Росії під Смоленськом

 

Про відновлення розслідування на спеціальній комісії оголосив Міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Reuters.

 

Міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич, заявив, що літак Качинського "розпався" в повітрі на висоті 15-18 метрів, натякаючи, що літак зазнав аварії через вибуховий пристрій, а не через зіткнення із землею.

 

"У нас є повні дані про те, що сталося завдяки показникам приладів літака від його зльоту до руйнування в повітрі на висоті 15-18 метрів над землею", - заявив Мацеревич.

 

Хоча, польська політична партія "Право і справедливість"(ПіС), заснована Лєхом Качинським ніколи не звинувачувала Росію в організації смерті президента, Мацаревич сказав, що Кремль мав вигоду від аварії, яка також забрала життя глави центрального банку і кількох представників політичного і військового керівництва країни.

 

Посадові особи ПіС також звинуватили Москву в затягуванні власного розслідування і приховуванні доказів, в тому числі бортових самописців, чорного ящика і уламків від аварії.

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x