Главная > цікаве у світі > Папа Римський проти торгівлі зброєю

Папа Римський проти торгівлі зброєю

25.09.2015 18:50


Глава Святого Престолу Папа Римський Франциск закликав покласти край всім збройним конфліктам на Землі, припинивши торгівлю зброєю заради грошей "в крові невинних жертв".

Про це він заявив, виступаючи на спільному засіданні обох палат американського Конгресу, передає "Укрінформ".

 

"Ми повинні запитати себе, чому смертоносна зброя продається тим, хто планує завдати численні страждання окремим людям і суспільству? На жаль, відповідь, як всі ми знаємо, - це просто гроші. Гроші, залиті кров'ю, і часто невинною кров'ю", - наголосив Понтифік.

Папа закликав припинити мовчати про це і "зупинити торгівлю зброєю".

Він зауважив, що це може "звести до мінімуму, а в довгостроковій перспективі припинити багато збройних конфліктів у всьому світі".

Промова Папи Франциска в Конгресі США тривала 50 хвилин. У ній він також сказав про неприпустимість проявів екстремізму, який не можна виправдати жодною релігією. Крім того, глава Святого Престолу підняв проблему імміграції, назвавши це прагненням людей до безпечних і кращих умов життя. Він акцентував на необхідності продовжувати зусилля щодо глобального захисту навколишнього середовища, яке має бути збережене для майбутніх поколінь.

Папа також закликав поважати релігійну та інтелектуальну свободу і виступив на підтримку інституту шлюбу і сім'ї.

Джерело: "Корреспондент"


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x