Главная > цікаве у світі > Невдалі тести ліків у Франції: у лікарні помер пацієнт

Невдалі тести ліків у Франції: у лікарні помер пацієнт

18.01.2016 19:44


У Франції помер чоловік, у якого настала смерть мозку після невдалих випробувань нових ліків, повідомляють місцеві ЗМІ.

 

Він був одним із шести людей, які після невдалих тестів перебували в лікарні міста Ренн. Інші п'ятеро постраждалих залишаються в стабільному стані, кажуть в лікарні. У чотирьох з них - неврологічні проблеми.

 

За повідомленнями ЗМІ, препарат, який випробовували, - знеболювальне на основі канабісу, яке раніше відхилило міністерство охорони здоров'я. Випробування, під час яких волонтери приймали препарат перорально, вже призупинені. Їх проводила приватна лабораторія у Ренні.

 

Загалом експериментальний препарат отримали 90 людей. Жодної відомої протиотрути до препарату немає, повідомив у п'ятницю головний невролог лікарні у місті Ренн.

 

Випробування проводила компанія Biotrial, французька фірма з міжнародною репутацією. З часу свого створення 1989 року вона провела тисячі випробувань. Тестування препарату перебувало на першій стадії, коли здорові добровольці приймають ліки, аби оцінити безпеку їх використання, повідомило міністерство охорони здоров'я Франції.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x