Главная > цікаве у світі > На шахті у Воркуті загинули 36 людей

На шахті у Воркуті загинули 36 людей

29.02.2016 19:40


Влада Республіки Комі опублікувала повний список людей, які, за їхніми даними, загинули після вибухів на шахті "Північна" у Воркуті.

 

Всього у переліку 36 осіб. П'ятеро з них - рятувальники, які загинули під час пошукової операції. Решта - працівники шахти. За даними влади, 30 гірників загинули в результаті перших вибухів на шахті, які відбулися 25 лютого. В результаті повторного вибуху 28 лютого, крім п'яти рятувальників, загинув машиніст шахти.

Раніше стало відомо, що пошукову операцію припинили у зв'язку з небезпекою нових вибухів. Керівник МНС Росії Володимир Пучков заявив, що 26 гірників, доля яких залишалася невідомою, не мали шансів вижити.

За словами пана Пучкова, на аварійній ділянці шахти висока температура і немає кисню. Крім того, в шахті триває пожежа. Зараз розглядають два варіанти того, як її погасити: затопити шахту або блокувати надходження в неї повітря.

Під час аварії на шахті працювали понад сто людей. Вісімдесятьох вдалося підняти на поверхню. Родичі загиблих стверджують, що гірники за кілька тижнів знали, що на шахті може статися вибух через загазованість.

За їх словами, начальство шахти вимагало блокувати датчики газу, щоб не припиняти роботу. Керівництво компанії "Воркутауголь", якій належить підприємство, назвало цю інформацію неправдивою.

Своєю чергою Ростехнагляд стверджує, що причиною аварії стали природні фактори. У Республіці Комі оголосили триденний траур, повідомила влада регіону.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x