Для отримання медичної довідки для школярів можна звернутися у Тернопільську обласну дитячу лікарню

Батьки майбутніх першокласників та інших школярів можуть скористатися послугами медиків обласної лікарні. Потрібне лише електронне направлення від сімейного лікаря чи педіатра.

“До уваги батьків майбутніх першокласників та школярів, — йдеться у повідомленні на сайті обласної дитячої лікарні.— У нашому медичному закладі Ви можете отримати консультацію всіх необхідних вузьких спеціалістів, які потрібні для того, щоб отримати медичну довідку форми № 086-1/о для подачі документів у школу згідно роз’яснення НСЗУ Національна служба здоров’я України від 08.05.21 року” .

Зокрема:

  • дитячогохірурга;
  • дитячогоортопеда-травматолога;
  • дитячогоофтальмолога;
  • стоматолога;
  • інших спеціалістівза показаннями;
  • аналіз крові на гемоглобін;
  • інші аналізи за показаннями.

Медична довідка форми № 086-1/о містить висновок про стан здоров’я вашої дитини, діагноз, групу на фізкультурі та рекомендації відповідно до клінічного протоколу медичного догляду за дітьми віком від 3 до 17 років.

Таку довідку видає сімейний лікар або педіатр із яким в дитини укладена декларація. Також цей лікар направляє учня до вузьких спеціалістів, чиї висновки також потрібні для огляду. Медичні огляди учнів входять до Програми медичних гарантій і є безоплатними.

Для учнів 2-11 класів вузьких спеціалістів та аналізи потрібно проходити лише за необхідністю. Потрібні консультації та аналізи для кожного віку підкаже педіатр чи сімейний лікар, який направляє на огляд.

Для отримання консультації вузьких спеціалівстів поліклінічного відділення КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР вам необхідно електронне направлення від сімейного лікаря чи дільничого педіатра.

Для зручності та економії Вашого часу пропонуємо записатися на прийом до лікарів онлайн на сайті електронного медичного сервісу Тернопільщини https://www.med.ternopil.ua/ua/ , попередньо створивши кабінет пацієнта. З інструкцією, як створити кабінет пацієнта Ви можете ознайомитися у нас на сайті.

За додатковою інформацією просимо звертатися в реєстратуру поліклінічного відділення за номерами телефонів:

(0352) 26-55-03, (067)100-7-103.