За минулу добу на Тернопільщині від коронавірусу вакцинували 1755 осіб

Минулої доби на Тернопільщині, від початку вакцинації,  щепили рекордну кількість людей. 28 квітня вакцинували від коронавірусу 1755 оcіб.

Також вчора розпочали вакцинацію людей, віком 65+, вакциною AstraZeneca-SKBio, виробництва Південної Кореї, повідомляють в обласному управлінні охорони здоров’я.

Заступниця генерального директора Тернопільського обласного центру громадського здоров’я та регіональна координаторка вакцинальної кампанії проти COVID-19 на Тернопільщині, Марія Павельєва закликає людей, яким 65+ скористатись можливістю щепитись від коронавірусу.

«Закликаємо вас не нехтувати можливістю і приходити на вакцинацію для того, щоб захистити себе, своє здоров’я та своїх близьких, які можуть бути у групі ризику, – зауважила Марія Павельєва. –  На сьогодні, в області щеплено близько двадцяти тисяч осіб. З однієї сторони – це багато. Але ми говоримо, що цього недостатньо. Для зупинки поширення вірусу, імунітет має вироблятися у 65-70% населення. А це означає, що вакцинація – необхідна».