В Україні стартувала вакцинація від COVID-19: першим щеплення отримав лікар із Черкас

У середу, 24 лютого, в Черкасах вакцинували від коронавірусу лікаря-реаманітолога, який працює в ковідному відділенні Черкаської обласної лікарні. Він став першим в Україні, хто отримав щеплення від COVID-19.  Повідомляє УНН.

Про це повідомив очільник Черкаської ОДА Олександр Скічко.

“Знайомтеся, це – Горенко Євген Васильович. Він першим в Україні отримав щеплення від ковіду. Це лікар-реаманітолог із м. Черкаси, який працює в ковідному відділенні Черкаської обласної лікарні”, – написав він у Facebook. 

Скічко також зазначив, що у сім’ї Євгена Горенка — декілька поколінь лікарів. “У нього цікава історія, тому що він лікар в декількох поколіннях. Його батько так само тут працює лікарем з 1990-х років, тому фактично це вже така певна сімейна династія”, – сказав він.

“Партія вакцин надійшла на спеціальний склад, де буде зберігатися вакцина при температурі +2…+8°. Звідти мобільна бригада забрала перші 100 доз, тому що на сьогодні у нас передбачено, що будуть вакциновані 100 медичних працівників Черкаської області. Ці 100 доз доправлені до пункту щеплення. Сьогодні це Черкаська обласна лікарня”, – зазначив Скічко.

У Черкаській ОДА також пообіцяли згодом показати журналістам, як відбувається процес вакцинації.

Зазначимо, Черкаська область стала першим регіоном України, який вже отримав вакцину від коронавірусу та розпочинає загальноукраїнську вакцинацію. Регіон отримав 16 200 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield).