Спеціалісти Держпродспоживслужби втретє розслідують спалах інфекційного захворювання в дитсадках

23 лютого спеціалісти Держпродспоживслужби розпочали проведення розслідування чергового спалаху інфекційного захворювання. Захворювання виявлено у вихованців Тернопільського дошкільного навчального закладу № 37 Тернопільської міської ради.

Представники Тернопільського міського та обласного управлінь Держпродспоживслужби спільно з фахівцями ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» з метою встановлення ймовірних джерела інфекції та факторів передачі, причин та обставин, що сприяли виникненню інфекційного захворювання, відібрали необхідний матеріал для лабораторних досліджень, – повідомляють у Держпродспоживслужбі.

За рекомендаціями спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області дитячий дошкільний заклад № 37 м. Тернопіль з 24 лютого тимчасово призупинив функціонування.

Нагадаємо, попередньо спалах інфекційного захворювання було зафіксовано 21 лютого у с. Джурин Чортківського району на Тернопільщині в дошкільному навчальному закладі лабораторно підтвердили спалах гострої кишкової інфекції у дев’яти дітей, та 18 лютого у Тернополі в дошкільному навчальному закладі № 10. Там лабораторно підтверджено спалах гострої кишкової «ротавірусної інфекції» у 11 дітей.