Де і за скільки можна здати ПЛР-тест на коронавірус у Тернополі

Здати аналіз на ПЛР-дослідження коронавірусної хвороби чи продіагностувати наявність антитіл до COVID-19 можна в обласному лабораторному центрі, навіть без попереднього запису.

Тестування проводять не лише в будні, а й у вихідні. Пункти забору біологічного матеріалу діють також у районах області.

Обслуговування проводять без попереднього запису, в порядку живої черги. Як повідомиляють в Тернопільському обласному лабораторному центрі МОЗ головна державна санітарна лікарка області, забір матеріалу для проведення ПЛР-тестування проводять у будні з 8:30 до 15:00, у вихідні з 8:30 до 13:00 у Тернополі на Федьковича, 13.

«Діють також пункти забору біоматеріалу в Кременці, Чорткові, Борщеві. ІФА-дослідження проводять у Тернополі за адресою вул. Кн. Острозького, 21а з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 12:00. Вартість ПЛР-досліджень становить 720 грн. Вартість діагностики антитіл IgM та IgG до COVID-19 методом ІФА становить: 165 грн. 32 коп. на визначення одного показника, 312 грн. 38 коп. на визначення двох показників. Рекомендуємо уточнювати час видачі результату окремо при здачі тесту. Результати дослідження методом ІФА видають на наступний день», – повідомляють у Тернопільському обласному лабораторному центрі.

Оплатити дослідження можна на місці, через термінал. Результати ПЛР-тестування видають в день здачі з 17:00 до 18:00 або наступного дня.