Поважних тернополян запрошують на навчання в «Університет третього віку»

У Тернополі стартує програма для людей поважного віку «Університет третього віку». Там вони зможуть вивчити іноземну мову чи опанувати компютерну грамотність.

Слухачам програми пропонують сім факультетів. Навчання проводитимуть професійні викладачі освітніх закладів та студенти.

Запрацював такий навчальний заклад у Тернополі у 2019 році. За цей час його завершили  два випуски слухачів.

«Цього року з’явиться ще один освітній напрям – це польська мова, – розповідає директор Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення Володимир Хоркавий.– Ми проводили опитування серед підопічних нашого територіального центру, дізнавались, що би їм було цікаво, що нового вони би хотіли дізнатися. Ми залишаємо такі напрямки, як комп’ютерна грамотність (заняття на планшетах, практична психологія, здоровий спосіб життя та основи збереження здоров’я в літньому віці і англійська мова. Також діятиме два мистецькі факультети – хоровий і вокальний співи та хореографія».

За детальною інформацією звертайтеся у міський територіальний центр (вул. Лисенка, 8) або за телефонами: (0352) 22-02-62, (0352) 22-02-52 або 067 530 59 40.