На Тернопільщині дітям загиблих героїв вручили відзнаку “Батьківське серце”

50 дітей з Тернопільщини, батьки яких загинули під час російсько-української війни, отримали відзнаки Батьківське серце. Про це розповів голова спілки “Бойове Братерство України” Леонід Климчук.

Відзнаки дітям вручали ініціатори проєкту – представники Всеукраїнського військово-цивільного об’єднання “Бойове Братерство Україн” та ветерани російсько-української війни, повідомляє Суспільне.

Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам’ять бійців, які загинули під час російсько-української війни.

Священнослужителі відправили молебень за загиблими. Серед тих, хто вручав відзнаку “Батьківське серце” кіборг з Тернопільщини Віталій Зварич.

“Важливо, що про цих дітей не забувають. Вважаю, що саме цінне, коли не забули про рідних, дітей. Це сама цінна нагорода, коли люди оцінили подвиг воїнів“, – каже Зварич.

Батько Олександра Яцунди загинув у російсько-українській війні, коли синові було 5 років. Хлопець розповів, коли востаннє бачив тата живим:

“Він обняв мене, поцілував, сказав, що повернеться з медалями. Він мені в усьому допомагав. Тато був хороброю людиною”.

Юлія Коваль з Ланівець розповідає, що для них з сестрою батько був зразком та прикладом для наслідування. Він загинув під час виконання бойового завдання під Мар’їнкою на Луганщині.

“Буду носити завжди з собою цей оберіг, буду знати, що тато завжди зі мною”, – каже Коваль.

Голова Спілки “Бойове Братерство України” Леонід Климчук розповів, що відзнаку “Батьківське серце” на Тернопільщині отримають 72 дитини:

“Мета – кожній дитині в нашій державі, які залишилися сиротами, нагадати, що їх батьки патріоти. Нагадати суспільству, завдяки чому є наша держава. Дуже хочеться, щоб ці обереги, як ми їх називаємо, були оберегами діткам у їхньому повсякденному житті”.