Митрополит Епіфаній у Тернополі провів молитву за дітей, хворих на СМА

Одна із тем візиту предстоятеля Православної церкви України Епіфанія – проблема дітей зі спінальною м’язовою атрофією. У рамках відвідин Тернополя, митрополит Київський і всієї України та народна депутатка Людмила Марченко зустрічалися з хворими на СМА дітьми та їхніми батьками. А 21 травня у храмі  Різдва Пресвятої Богородиці настоятель ПЦУ провів молитву за дітей хворих на СМА.

«Ми віримо, що Господь може створити чудо за нашими молитвами. Сьогодні обєднавшись в молитві, ми робимо все для того, щоб віднайти можливість для зцілення цих дітей. Я бачу, що вся громада Тернопільщини долучається до доброї справи, – зауважив митрополит Єпіфаній. – Молитва і добре слово здатні дарувати надію. У часи випробувань важливо не падати духом, бо якщо всередині відбувається злам, людина втрачає все. Потрібно пам’ятати, що у Бога немає нічого неможливого. Після Свого Вознесіння Господь не полишив нас, і щоденно ми стаємо свідками Його чудес».

Окрім цього, Блаженніший нагородив Орденом Миколая Чудотворця Людмилу Марченко, яка  тривалий час на державному рівні опікується й допомагає батькам дітей з діагнозом СМА. Та відзначив, що пані Людмила виконує місію жінок-мироносиць, які не боялися взяти на свої плечі відповідальність за інших.

«Я точно знаю, що ситуація, яка трапилася в нашій області з Арсенчиком і Максимчиком показали нам – ми можемо об’єднатися і в єдності зробити добру справу, – наголосила народна депутатка Людмила Марченко. –Коли ми почали працювати спільно – нас почули люди, духовенство, Україна. Сьогодні державні представники нам допомагають і залишилось буквально трішки. Нам потрібна ваша підтримка, ваша сила. Тому, що коштів потрібно дуже багато, а часу дуже мало. Я дякую вам, що прийшли на цю молитву».

Довідка

СМА – це смертельне генетичне захворювання, яке порушує функції нервових клітин спинного мозку, що призводить до м’язової атрофії. Без належного лікування дитина може не дожити до двох років. За даними громадських організацій, в Україні таких дітей близько 200. До збору коштів на лікування дітей-«смайликів» парафії Тернопільської єпархії ПЦУ долучилися ще в лютому.