Україна заборонила в’їзд з Індії з 2 травня

В’зд до України буде заборонено іноземцям та особам без громадянства, які приїхали з Індії, через масове поширення коронавірусу у цій країні.

Кабінет Міністрів України заборонив з 00:00 2 травня іноземцям та особам без громадянства, які прибули з Індії або перебували на її території щонайменше сім днів протягом останніх 14 днів, перетинати кордон з Україною з огляду на поширення у цій країні коронавірусу. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час брифінгу в п’ятницю, 30 квітня, повідомляє DW

“Громадяни України, іноземці чи особи без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України, є подружжям або дітьми громадян України, які перетинають державний кордон на в’їзд в Україну і прибули з Республіки Індія, також підлягають обов’язковій самоізоляції незалежно від наявності та результату ПЛР тестування”, – повідомив Ляшко.

Раніше США, Німечина, Франція, Італія, Бельгія, Австралія та низка інших країн також заборонили в’їзд особам, які приїжджають з Індії, де наразі масово поширюється коронавірус.

В країні вже офіційно підтвердили більше 18,7 мільйона заражень коронавірусом та 208 330 смертей внаслідок нього. Останнім часом в країні фіксуються рекордні добові прирости захворюваності. Зокрема, протягом 29 квітня в країні підтвердили 386 888 нових заражень коронавірусом.