У Тернополі планують посилити карантинні обмеження

Найбільше хворих за весь час пандемії у Тернополі зафіксували 1-2 квітня. За два дні на коронавірус захворіли 1 452 людини.

Тому сьогодні на засіданні Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом вирішили посилити карантинні заходи, але не відразу.

«Заборонити приймання відвідувачів суб’єктам господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування з 12 квітня, у разі погіршення епідеміологічної ситуації. Крім надання послуг громадського харчування на літніх майданчиках, терасах з відкритими вікнами, щонайменше з двох сторін, а також зі здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень «на виніс», – зазначив начальник відділу охорони здоров’я ТМР Василь Данчак.

Заклади харчування мають подати документи про можливість функціонування на літніх терасах. Обслуговування клієнтів на літніх терасах

Також під час засідання штабу зобов’язали директора Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги Ярослава Чайківського, розгорнути госпіталь для надання допомоги пацієнтам з COVID-19. А директора міської комунальної лікарні №2 Ростислава Левчука, провести перепрофілювання ліжкового фонду кардіологічного відділення в ліжка, для надання медичної допомоги пацієнтам з коронавірусом.

Щодо навчання, то учні 5-11 класів і надалі навчатимуться у дистанційному режимі. Дошкільні заклади та 1-4 класів – у звичному режимі.