У «Карітас Тернопіль» відбувся проект «Діти»

Напередодні світлого свята Воскресіння Господнього, близько трьохсот дітей Тернопільщини, які знаходяться в складних життєвих обставинах, отримали продуктові набори.

Пакунки малеча отримала у рамках проекту «Діти», який в Тернополі реалізували за підтримки Карітасу Словаччини.

 Керівниця проекту Анетта Лиса зазначає, учасниками проекту стали діти, які відносяться до найвразливіших соціальних категорій.

«Це діти з багатодітних сімей, сироти, напівсироти, діти загиблих воїнів АТО та діти воїнів АТО, які знаходяться в складних соціальних категорій. Також для отримання пакунка необхідно було попередньо зареєструватися та надати певний перелік документів, які підтверджують недостатнє матеріальне становище», – розповідає керівниця проекту.

Сергій та Юля є братом та сестрою. Вони вперше долучилися до проекту. Кажуть, що всі продукти в пакунках є потрібними, але найбільше радіють кукурудзяним пластівцям.

«Ми з сестрою сьогодні тут вперше, прийшли з бабусею. Вона дуже зраділа, коли до нас зателефонували та запропонували прийти. Ми з сестрою не постимо, але вже зачекаємо кілька днів до Пасхи, аби потім було смачніше», – поділився Сергій.

Перед роздачею гостинців, продуктові набори освятив директор БФ «Карітас Тернопіль» о. Андрій Марчук.