На Тернопільщині працівники СБУ викрили високопосадовця Держпродспоживслужби на хабарі. Його затримали на одній із заправних станцій обласного центру у власному автомобілі, відразу після отримання чиновником 8 400 гривень хабаря.
Прокуратура оголосила підозру працівнику Держпродспоживслужби області. Про це повідомила речниця прокуратури області Леся Гурецька. За її словами, чоловіка можуть позбавити волі від п’яти до десяти років, а також позбавити права працювати на керівних посадах впродовж трьох років і конфіскувати майно. Таке покарання передбачає 3 частина статті 368 ККУ – одержання хабаря службовою особою, повідомляє УСБУ в Тернопільській області.
За версією слідства, каже речниця, посадовець вимагав у підприємця гроші за проходження фітолабораторних досліджень імпортних квітів і ґрунту та введення товару в базу даних “Єдине вікно”, що є необхідним для митного оформлення. Цю справу розслідує Державне бюро розслідувань у Львові, розповіла Леся Гурецька.
За її словами, зараз обирають міру запобіжного заходу посадовцю та вирішують, чи відсторонити його від посади.