Китай вперше визнав недостатню ефективність своїх вакцин

За словами медичного чиновника КНР, ефективність китайських вакцин від коронавірусу невисока, і бажано їх комбінувати, щоб підвищити ефект.

Китайські вакцини «не володіють дуже високим рівнем захисту», – сказав директор Китайського центру з контролю за захворюваннями Гао Фу на конференції в суботу в Ченду на південному заході країни, повідомляє Укрінформ.

За його словами, нині офіційно обговорюється питання про те, чи слід використовувати для процесу імунізації різні вакцини з різних технічних ліній.

Дослідники з Бразилії виявили, що ефективність вакцини проти коронавірусу від китайського розробника Sinovac становить всього 50,4%. Для порівняння, ефективність німецької Pfizer становить 97%.

Як зазначає видання, раніше в китайських ЗМІ і соцмережах активно проводилася пропаганда китайських вакцин, а також кампанія, метою якої було посіяти сумнів в ефективності і безпеці західних вакцин.

Пекін ще не схвалив використання іноземних вакцин для щеплень від коронавірусу в КНР.

Як повідомлялося, перша партія вакцини CoronaVac від китайської компанії Sinovac Biotech прибула в Україну 25 березня. В даний час отримали 215 тис. доз із замовлених 1,915 млн доз препарату.