У мережі “АТБ” з’явився біорозкладний пакет з кукурудзяного крохмалю

З 15 березня в усіх магазинах мережі АТБ запустили проект реалізації еко-пакетів з кукркдзяного крохмалю.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на виробника.

Новий екопакет АТБ виготовлений з кукурудзяного крохмалю з додаванням полімолочної кислоти та має сертифікат “OK COMPOST” home.

Це означає, що пакет повністю біорозкладається протягом 12 місяців при переміщенні його в грунт, і при цьому не завдає шкоди навколишньому середовищу. Необхідні умови для повного розкладання такого виду упаковки – це волога, СО2 і біомаса.

Наразі біорозкладаний пакет з кукурудзяного крохмалю в АТБ представлений в одному розмірі – 30х50см з максимальним навантаженням 7 кг. Вартість – 3 гривні 50 коп. Термін використання даного пакета не більше 9 місяців.

Соціально відповідальне ведення бізнесу – одне з пріоритетних завдань корпорації “АТБ”. Програми, спрямовані на розв’язання екологічних проблем, поліпшення екологічної ситуації в місті, країні в цілому, є неодмінною частиною стратегії компанії.

Нагадаємо, що з квітня 2019 року, компанія “АТБ-Маркет” повністю перейшла на реалізацію “зелених пакетів” з біологічно  добавкою у своєму складі. Спеціальна добавка d2w™ впливає на вуглецеві з’єднання полімеру, в результаті чого, через певний часовий проміжок вони руйнуються, активізуючи розщеплення полімеру.

А з лютого 2020 р. в торговельній мережі АТБ з’явилися “Ящики для покупок”. Вони виготовлені з щільного картону і при закінченні використання повністю утилізуються, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Дана продукція виготовлена ​​з переробленого матеріалу і є екоупаковкою.

Одночасно з переходом на біорозкладні пакети, компанія “АТБ-Маркет” пропонує своїм покупцям купувати екосумки багаторазового використання.