Соціальні працівники Шумської ОТГ отримали 33 велосипеди

Соціальні працівники Шумської ОТГ, які обслуговують сільських жителів пенсійного віку, отримали 33 велосипеди.

Закупити двоколісні вдалося у рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» від японського фонду соціального розвитку, що реалізовується через Міжнародний банк реконструкції та розвитку та через Український фонд соціальних інвестицій.

Для співробітників соцслужб, які працюють в сільській місцевості, велосипед є необхідним атрибутом, зазначив голова Шумської ОТГ Вадим Боярський.

«Як колишній очільник департаменту соціального захисту населення, знаю, з якими проблемами щодня стикаються соцпрацівники. В день їм доводиться  відвідати не одного підопічного. Пішки ходити від хати до хати, а інколи й до іншого села – дуже важко. Тому вирішили придбати саме велосипеди, – розповів Вадим Боярський. –  Як тільки ми їх отримали, одразу передали у користування працівникам. Сьогодні вже всі велосипеди задіяні».

Також Шумська громада, у рамках проекту, отримала оргтехніку для соціальних фахівців. А саме: комп’ютери та принтери.

А найближчим часом, як зазначив голова ОТГ, для «Центру соціальних послуг» ще планують закупити чотири скутери.

До слова, участь у проекті «Надання соціальних послуг в громаді» прийняли 19 громад Тернопільської та Одеської областей. У рамках проекту на рівні громад передбачено фінансування 10 мікропроектів для покращення охоплення соціальними послугами вразливих груп населення.