На Тернопільщині від початку року служба зайнятості працевлаштувала 22 учасників ООС

26 березня – День Національної гвардії України. У цей день ми дякуємо і вшановуємо воїнів, які, ризикуючи життям, стояли чи стоять на сторожі миру та спокою у нашій державі.

Після повернення додому, значна частина військовослужбовців стикаються з безробіттям. Від початку року року послугами Тернопільської обласної служби зайнятості скористалися 362 військовослужбовці, які брали участь в АТО (ООС), з них 19 мали інвалідність, 41% – молодь віком до 35 років, третина – з вищою освітою.

22 учасники АТО (ООС) були працевлаштовані, 10 – уклали контракти на військову службу та повернулись у ЗСУ; 1 – був забезпечений тимчасовою роботою. Колишні воїни знайшли роботу у сферах сільського господарства, переробній промисловості, будівництві, торгівлі, оборонній сфері.

На 1 березня 2021 року для 249 колишніх воїнів продовжується пошук підходящих місць праці.

До слова, на сьогодні у службі зайнятості Тернопільщини зареєстровано 172 вакансії у військових частинах. Є робота на посадах командирів, номерів обслуги гармат, стрільців, операторів, головних сержантів, розвідників та ін, а також для механіків, водіїв, монтажників, електриків, техніків, кухарів, телефоністів.