На Тернопільщині почастішали пожежі в екосистемах

Минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи управління ДСНС в Тернопільській області ліквідували 5 пожеж в природних екосистемах.

Пожежа сухої трави на відкритій території в с. Лошнів Тернопільського (колишнього Теребовлянського) району на площі 1,5 га. Ліквідована черговим караулом 12-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Пожежа сухої трави на відкритій території в с. Кальне Тернопільського (колишнього Зборівського) району на площі 0,03 га. Ліквідована черговим караулом 17-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Пожежа сухої трави на відкритій території в с. Кривче Чортківського (колишнього Борщівського) району на площі 3,5 га. Ліквідована черговим караулом 8-ї державної пожежно-рятувальної частини, під час гасіння врятовано лісову посадку площею 20 га.

Пожежа сміття на відкритій території в сел. Скала-Подільська Чортківського (колишнього Борщівського) району на площі 0,09 га. Ліквідована черговим караулом місцевої пожежної команди сел. Скала-Подільська.

Пожежа сухої трави на відкритій території в с. Лиса Тернопільського (колишнього Підгаєцького) району на площі 2 га. Ліквідована черговим караулом 14-ї державної пожежно-рятувальної частини.