У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з Володимиром Голоднюком

Волонтер та батько юного Героя Майдану – Устима Голоднюка розповів присутнім про сина та його участь у революційній боротьбі. 

Сам пан Володимир активним учасником Революції гідності себе не вважає, але коли Устим твердо вирішив приєднатися до однодумців й відстоювати долю країни на Майдані, залишитись осторонь не міг і, гамуючи батьківське хвилювання, підтримав вибір сина та залишився з ним до кінця.

«Син раптово виріс. В буквальному розумінні, він просто встав з-за комп’ютера і пішов на Майдан відстоювати свій вибір – майбутнє своє і країни. Я досі відчуваю його присутність. Коли приймаю якісь рішення, подумки раджусь з Устимом, уявляю його реакцію на ті чи інші вчинки», – розповів Володимир Голоднюк.

Не оминули згадкою й усіх інших жертв розстрілів 18-21 лютого 2014 року. Разом з Устимом Голоднюком тоді загинули його молоді і зовсім юні земляки – Олександр Капінос, Тарас Слободян, Назар Войтович, Василь Мойсей та Ігор Костенко.

«Спогади про хлопців з Тернопільщини та Героїв Небесної Сотні зі всієї України об’єднані у проєкті «Характери гідності». Під час заходу продемонстрували відео епізоди проєкту, а також презентацію «Небесна сотня: ціна свободи», яку підготували працівники відділу обслуговування учнів 5-11 класів», – повідомляють у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей.