Тернопільська вірусологічна лабораторія отримала нове обладнання

За сприяння представництва ВООЗ в Україні, вірусологічна лабораторія ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» поповнила свою матеріально-технічну базу ампліфікатором QuantStudio 5 Real-Time ПЛР на 384 лунки.

Ця система працює в режимі реального часу та поєднує в собі простоту використання з потужними можливостями. А також, придбано систему для автоматичної екстракції РНК – KingFisher Flex, що дозволяє швидко виділяти нуклеїнові кислоти, білки і клітини (до 96 зразків за один цикл), а це істотно скорочує час ручної роботи.

У період пандемії коронавірусу, коли гостро стоїть питання своєчасної діагностики, такі прилади просто необхідні для ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України». І не тільки для якісного обстеження на COVID-19, а й широкого спектру інших вірусів.

Завдяки висококваліфікованим фахівцям компанії ТОВ АЛТ Україна ЛТДВ здійснено інсталяцію та введення в експлуатацію обладнання. Також персонал лабораторії ознайомився з основами використання і обслуговування устаткування і вже готові працювати з новим обладнанням, щоб надавати якісні медичні послуги.