У Тернополі функціонує перша уніакальна учнівська медіастудія

Нещодавно у Тернопільській ЗОШ №4 відкрили сучасну медіастудію «InsideMedia». Створюватимуть медіаконтент учні.

Сучасну медіастудію відкрили в рамках шкільного громадського бюджету. Учні школи самостійно розробили концепцію, а згодом написали проект, який виграв у конкурсі. Автором проекту став десятикласник Тігран Залян. Хлопець зазначає, завжди хотів спробувати себе у ролі телеведучого. Тепер для цього у школі є всі можливості.

«Ми намагаємося зробити так, щоб наш матеріал був для якомога більшої кількості людей: від найменших діток початкової школи до старшокласників. Для молодших ми придумали такі програми, як «Почомусики», де діти задаватимуть питання, а старшокласники на них відповідатимуть. Також будуть програми для старших: «Відверто про успіх» та «Більш серйозно», – розповів хлопець.

Школярі вже записали перші програми і спробували себе у ролях ведучих, режисерів, операторів.

 «Ми не очікували, що наша ідея втілиться в реальність, – зауважила директорка Тернопільської ЗОШ №4 Наталія Левенець. – Нам вдалося згрупуватися, стати єдиною шкільною родиною. «InsideMedia» допоможе учням розвивати ораторські навики, навики працювання з камерою, монтажем. Комусь, можливо, допоможуть відкрити нові таланти».

Готові випуски програм учні публікуватимуть на Youtube-каналі та офіційному сайті навчального закладу. Тож переглянути медійний продукт зможе кожен.