Маски й термометри: як складатимуть чергове «карантинне» ЗНО

Температурний скринінг буде обов’язковою умовою участі у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО).

Як передає Укрінформ, про це під час онлайн-вебінару “Вакцинація від COVID-19 для освітян” повідомила заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Тетяна Вакуленко.

“Цьогоріч на нас накладаються додаткові зобов’язання щодо забезпечення правильних умов проведення ЗНО. Як і минулого року ми будемо пропонувати учасникам вимірювати температуру. Це буде обов’язковою умовою участі в ЗНО як для учасників, так і для працівників пунктів тестування. Також учасники мають використовувати засоби індивідуального захисту, приміщення будуть дезинфікуватися спеціальним чином, допуск до приміщень пунктів ЗНО відбуватиметься в певні періоди, що дозволить зменшити кількість соціальних контактів”, – розповіла Вакуленко.

Вона наголосила, що в цьому році як працівники пунктів тестування, так і учасники повинні мати свої маски або респіратори у необхідній кількості та індивідуальні санітайзери.

Минулого року такими засобами процес ЗНО забезпечували партнери МОН НАК “Нафтогаз”, Посольство Швейцарії в Україні, ЮНІСЕФ.

Цьогоріч держава забезпечує фінансування закупівлі засобів дезінфекції для підготовки пунктів ЗНО.