У тернопільських школах оновлюють харчоблоки

Для безпечного та здорового харчування дітей, у тернопільських школах оновлюють харчоблоки та меню. Обладанання замінюють на нове, а на кухнях проводять ремонти.

Оскільки чимало часу діти проводять в школі, важливо, аби там їм було комфортно. Значну роль у цьому відіграє харчування. Для того, щоб страви, які отримують учні, були максимально поживними та смачними, у Тернопільському ліцеї №21 – спеціалізованій мистецькій школі ім. І. Герети замінили старе технічне обладнання, та для комфортної роботи працівників харчоблоку – придбали нове.

«Ми брали участь в Урядовій програмі «Спроможна школа для кращих результатів» і за ці кошти  закупили обладнання у наш харчоблок. Основним нашим досягненням, я вважаю, шведську лінію. Ми вже маємо можливість її повністю обладнати, але у зв’язку з карантином, поки не можемо її використовувати в школі», – розповіла директорка ліцею Марія Гудима.

Зокрема, для їдальні придбали холодильне обладнання, шведську лінію, стелажі, посудомийну машину, картоплечистку, м’ясорубку і ще інше необхідне кухонне приладдя, яке вже використовують працівники харчоблоку.

«Ми маємо марміти, які тримають потрібну температуру для видачі страв. Інше обладнання, таке як картоплечистка, економить наш час. Завдяки цьому, ми маємо більше можливостей для впровадження чогось нового», – розповідає поварка Оксана Ковальчук.

У шкільній їдальні дітям пропонують на вибір першу страву, два гарніри, м’ясні та рибні страви, салати, а також випічку, адже у ліцеї є власні духові шафи.

Учениця 10-го класу Христина розповідає, раніше майже щодня купувала випічку, адже, саме тут вона найсмачніша, переконує дівчина. Але відколи меню в шкільній їдальні урізноманітнили, часто харчується повноцінним комплексним обідом.

«В молодших клас частіше снідала повноцінними обідами, але як усі діти, завжди хотіла самостійно обирати страву. Зараз у нашій їдальні пропонують значно цікавіше та смачніше меню, ніж це було раніше. Часто готують з меню Євгена Клопотенка. Щось нове завжди цікавить учнів, як молодших так і старших класів», – каже школярка.

Загалом модернізувати обладнання харчоблоку в мистецькому ліцеї вдалося завдяки субвенції на реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів”, яку Уряд надав у розмірі 270-ти тисяч гривень.