У Тернопільських школах запровадили нову освітню платформу

У Тернопільських навчальних закладах в період карантину успішно запровадили освітню платформу для навчання «Єдина школа».

Як розповідає директорка Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Галина Литвинюк, платформа «Єдина школа» має сім модулів. Вони дають можливість зворотного зв’язку для всіх суб’єктів освітнього процесу.

«У системі доступні Електронний Щоденник для батьків та Електронний Щоденник для учнів, тож батьки можуть через власні гаджети бачити оцінки дітей. Для звітності і аналітики працює модуль «Адміністрування», додатково окремим модулем є «Гуртки позакласної діяльності». Це значно спрощує освітній процес для керівництва школи, учнів та їхніх батьків», – зазначає Галина Іванівна.

        Вчителі кажуть, що платформа «Єдина школа» у використанні чітка, зрозуміла і лаконічна як для батьків, так і учнів. Найбільшою перевагою для дітей є те, що вони одразу бачать отримані оцінки і можуть самостійно передбачити результат за тему, за семестр і за рік.

Однією зі шкіл, де успішно реалізовують навчальну платформу є Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Заступниця директора з навчально-виховної роботи Марія Штокало розповідає, незважаючи на те, що тепер педагогам доводиться заповнювати два журнали – паперовий та електронний, «Єдина школа» значно полегшила навчальний процес, як для вчителів, так і учнів.

«Система дійсно дуже зручна. Вчителі та діти в будь-якому місці можуть подивитися розклад уроків, дізнатися в якому кабінеті заняття. Від батьків ми чуємо лише хороші відгуки. Адже вони легко ознайомлюються з успішністю дитини. Це дозволяє, при потребі, корегувати навчання дитини на ранньому етапі, – зазначає заступниця директора. –  Мені, як заступнику, легко відслідковувати кількість присутніх, відсутніх у школі. Програма самостійно веде аналітику на сторінці адміністратора. Можна ознайомитись зі статистикою окремого класу. Це неабияк допомагає при звітності чи моніторингу».

Додамо, систему дистанційного навчання «Єдина школа» вже успішно функціонує у понад 15-ти областях України. До того ж, її рекомендують та підтримують МОН та інші провідні освітні інституції.