Українку посадили на 5,5 років за знущання з тварин

Вільнянський районний суд Запорізької області засудив 25-річну жінку до 5 років і 6 місяців позбавлення волі через жорстоке поводження з тваринами та виготовлення порнографії.

Окрім неї, цим же вироком суд визнав винним 52-річного чоловіка, якого місцеві ЗМІ називають власником її помешкання. Його засудили на 4 роки тюрми з випробуванням строком 3 роки – за статтею про виготовлення і розповсюдження порнографічної продукції, повідомляє BBC.

Що це за справа

Перші повідомлення про жінку, яка знущалася над тваринами, знімала це на відео і згодом викладала записи в соцмережі з’явилися влітку минулого року.

Резонанс виник після публікації зоозахисниці Світлани Лаврикової, яка й розповіла про групу в соцмережі “Вконтакте”, де публікуються такі відео.

За словами Лаврикової, яка додала до свого допису скріншоти з цієї групи, невідома жінка на цих записах з-поміж іншого топчеться по тваринах – собаках, кішках та кроленятах – та душить їх на камеру. До того ж, намагалася на цьому заробляти – доступ до деяких відео був платним. Окрім фото й відео знущання з тварин, жінка викладала й власні оголені фото.

На інформацію Лаврикової спершу звернули увагу місцеві ЗМІ та активісти, які з’ясували, що її звуть Христина Степаненко, а згодом і правоохоронці.

5 серпня поліція Запорізької області провела обшук в помешканні жінки і виявила там фото- та відеоматеріали катування та вбивства тварин. В неї також вилучили комп’терну техніку та мобільні телефони, які містили великий архів порнографічних матеріалів.

При цьому затримувати жінку правоохоронці не стали – обмежилися допитом.