Главная > основне в україні > Західній Україні загрожують теракти

Західній Україні загрожують теракти

24.04.2015 14:00


Терористична загроза існує не лише у Центральних областях, а й на Заході.Про це повідомив начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.

 

"Такого виключати не можна ніде. Пам'ятаєте, як у Львові ми зловили російського шпигуна? Хто б міг подумати, що ми його затримаємо саме в цьому місті? Тобто ніхто не міг це передбачити, але так сталося. Я говорю це до того, що неможливо сьогодні назвати міста, які на 100% застраховані від загроз", - сказав Вовк.

 

За його словами, найбільш проблемними містами в плані терористичних загроз є: Запоріжжя, Харків, Одеса, Дніпропетровськ і Київ.

 

Він закликав жителів усіх регіонів бути пильними, враховуючи нинішній непростий час.

 

Нагадаємо, в СБУ скаржаться, що іноземні спецслужби відволікають їх від роботи.

 

За словами міністра МВС Арсена Авакова, майбутні травневі свята ймовірно будуть активно використовуватись з метою нагнітання політичного протистояння, що може мати непередбачувані наслідки, враховуючи значну кількість людей, які будуть брати в них участь.

 

Арсен Аваков також повідомив, що до охорони правопорядку не планують залучати військових.

 

Нагадаємо, що в травні тепер будуть відзначати ще одне свято - День пам'яті і примирення (8 травня). Проте цей день не буде вихідним.

 

Як повідомляв iPress.ua, Служба безпеки України затримала 22 квітня активістку одеського "антимайдану" і так званого "Куликового поля", яка обґрунтовано підозрюється у причетності до низки терактів в Одесі.

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x