Главная > основне в україні > Від ускладнень грипу в Україні померли 60 людей

Від ускладнень грипу в Україні померли 60 людей

21.01.2016 18:50


В Україні від грипу за цей сезон вже померли 60 людей. Найбільше смертей зафіксували в Одеській області - 20 осіб.

 

Про це повідомила журналістам головний позаштатний епідеміолог МОЗ України Ірина Колеснікова. "За цей сезон смертність становить 0,13 на 100 тис. населення. Це 60 осіб", - цитує фахівця агентство УНІАН.

 

За даними Державної санепідемслужби України, причинами летальних випадків є несвоєчасне звернення за медичною допомогою і відмова від вакцинацій. Домінуючим типом вірусу у цьому сезоні є так званий свинячий грип. У МОЗ закликають не панікувати і відразу звертатися до лікаря.

 

Міністерство охорони здоров'я очікує на зростання показників захворюваності на грип наступного тижня. За даними МОЗ, станом на 19 січня карантинні заходи запроваджені у Києві та 15-ти областях України. Із 22 січня карантин запровадять у школах Запоріжжя.

 

У Києві від ускладнень грипу зафіксували 10 смертей. Зростання захворюваності у столиці спостерігається серед усіх вікових груп, окрім дітей до 1-го року, проте епідеміологічний поріг у Києві не перейдений, повідомляє прес-служба КМДА.

 

У зв'язку із зростанням захворюваності міська влада вирішила продовжити карантин у школах щонайменше до 27 січня.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x