Главная > основне в україні > В Одесі представили нову патрульну поліцію

В Одесі представили нову патрульну поліцію

18.08.2015 18:50


Вийде вона на вулиці міста 25 серпня. А 24 серпня, на День незалежності, відбудеться випуск першої групи тих, хто завершив спеціальну підготовку.

 

Навчання проходило на базі Одеського університету міністерства внутрішніх справ під керівництвом інструкторів із каліфорнійської поліції. Курсанти вчилися затримувати підозрюваних, оглядати транспортні засоби, евакуювати поранених.

 

Церемонію представлення у вівторок відвідав губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі, повідомляє позаштатний кореспондент BBC Україна в Одесі.

 

«У нас у Грузії була така сама міліція, як і в Україні. Корумпована, яку народ не поважав і ненавидів. Ми усіх розпустили і набрали нових»!, - заявив пан Саакашвілі, додавши, що «в Одесі ми зробимо поліцію ще кращу за американську, хоча інструктори тут з Америки»

 

За словами одеського губернатора, нинішніх правоохоронців треба поступово замінити.

 

-         Якщо ми не замінимо прокурорів і старих міліціонерів, реформу буде дискредитовано, - заявив пан Саакашвілі.

 

Водночас він закликав і громадян потурбуватися про нових охоронців порядку, - пише ВВС.

 

Раніше в МВС  заявили, що міліція в Україні повністю зникне за три місяці, а замість неї почне працювати національна поліція.

 

До складу останньої увійдуть підрозділи кримінальної та патрульної поліції, органи досудового розслідування, поліція охорони, спецполіція та поліція особливого призначення.

 

Перша патрульна поліція в Україні вже працює у Києві. У низці інших міст  тривають набір і навчання.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x