Главная > основне в україні > Українського офіцера військової контррозвідки судитимуть?

Українського офіцера військової контррозвідки судитимуть?

17.09.2015 18:50


Сьогодні 17 вересня, під час колегії Служби безпеки України було затримано офіцера Управління військової контррозвідки у званні полковника за підозрою у хабарництві.

 

Про це сьогодні на брифінгу повідомив речник Адміністрації президента з питань антитерористичної операції Олександр Мотузяник, повідомляє ТСН.

 

-          Триває очищення українських спецслужб. Сьогодні вранці на колегії Служби безпеки України за хабарництво затримано офіцера Управління військової контррозвідки у званні полковника, - розповів він.

 

Мотузяник також зазначив, що за минулі два місяці СБУ викрила та затримала 16 хабарників у власних лавах, у тому числі й серед старших офіцерів.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко пропонує, щоб протягом двох-трьох місяців, під час першого рішення суду про затримання, хабарника не могли звільнити під заставу.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x