Главная > основне в україні > Українських журналістів захистить Кримінальний кодекс

Українських журналістів захистить Кримінальний кодекс

04.02.2016 19:40


Верховна Рада погодилась встановити кримінальну відповідальність за незаконне вилучення зібраних, опрацьованих, підготовлених журналістом матеріалів і технічних засобів, якими журналіст користується у зв’язку зі своєю професійною діяльністю.

 

Відповідний Закон (законопроект №1630) “Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо удосконалення захисту професійної діяльності журналістів)” сьогодні було прийнято ВР в цілому. Нардеп Вікторія Пташник виступила з пропозицією окремо врегулювати питання відповідальності за цензуру, пише "Закон і бізнес".

 

Законом визначено, що незаконне вилучення вказаних вище матеріалів каратиметься штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. Така ж санкція передбачена за незаконну відмову у доступі журналіста до інформації, незаконну заборону висвітлення окремих тем, показу окремих осіб, критики суб’єкта владних повноважень, а так само будь­яке інше умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності.

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x