Главная > основне в україні > Україна призупинила імпорт електрики з Росії

Україна призупинила імпорт електрики з Росії

13.11.2015 18:50


За повідомленням "Укренерго", в ніч проти п'ятниці Україна зупинила імпорт електроенергії із Росії.

 

"Станом на 13 листопада 2015 імпорт електроенергії з РФ припинено. Потреби ОЕС України в електроенергії забезпечуються за рахунок власної генерації", - йдеться в повідомленні компанії.

Водночас, як заявив міністр енергетики Володимир Демчишин, він пропонуватиме уряду подовжити контракт на постачання електроенергії до анексованого Росією Криму.

Про це міністр заявив у парламенті під час "години уряду", відповідаючи на запитання депутата Рефата Чубарова.

"Рішення по поставці електроенергії (до Криму. - Ред.)– це було рішення Кабінету міністрів. І я ще раз буду в цьому році виносити (пропозицію) на продовження цього договору. Тому що я переконаний, що для того, що повернути цю територію в Україну, ми повинні з людьми, які там проживають, поводитися адекватно", - заявив Володимир Демчишин, наголосивши, що "поки не буде прийнято політичне рішення, ми будемо виконувати свої зобов’язання".

Наприкінці грудня минулого року "Укрінтеренерго" і "Інтер РАО" уклали річний договір про постачання електроенергії з Росії до України. Угода також передбачала і постачання електроенергії з України до Криму.

Від кінця вересня активісти за ініціативою лідерів кримських татар розпочали блокувати шляхи, що ведуть з України до Криму, не пускаючи фури з харчами. Лідери кримських татар також закликали до припинення постачання електрики до Криму.

Джерело: ВВС 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x