Главная > основне в україні > Україна погналась за 4G

Україна погналась за 4G

24.07.2015 09:00


Не дочекавшись повноцінного впровадження 3G зв'язку, Президент України взявся за  4G.

 

Украз про впровадження глава держави підписав учора, йдеться на офіційному інтернет-представництві Петра Порошенка.

 

Згідно з Указом №445/2015 «Про забезпечення умов для впровадження системи рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління», Кабінету Міністрів України доручено розробити за участю Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, інших заінтересованих державних органів та затвердити план заходів на 2015-2017 роки щодо впровадження в Україні у 2017 році системи рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління.

 

Заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, коментуючи цей Указ на брифінгу, нагадав про успіх тендеру на ліцензії на зв’язок 3G, який дозволив залучити до бюджету 11 млрд гривень. «Це був один з найпрозоріших конкурсів, що підтвердили міжнародні експерти. Більшість людей у Києві і багатьох містах вже мають нагоду користуватись цією послугою, яка блокувалася через монопольну позицію однієї з компаній на ринку України», – відзначив Дмитро Шимків.

 

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Олександр Животівський повідомив, що зараз проводиться аудит радіочастотного ресурсу, за підсумками якого за участі міжнародних експертів буде розроблено «дорожню карту» з використання нових технологій. 8 операторів висловили готовність брати участь у фінансуванні та підготовці впровадження нової технології.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x