Главная > основне в україні > Укравтодор: лише третина доріг у країні готові до зими

Укравтодор: лише третина доріг у країні готові до зими

01.10.2015 18:50


Дорожникам не вистачає грошей на покупку піску та солі.

Лише третина автомобільних доріг в Україні готові до експлуатації і роботи в осінньо-зимовий період. Про це повідомила прес-служба Укравтодору.

Як зазначив начальник управління експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху Олег Федоренко, на сьогоднішній день дорожні підприємства та організації розташовують лише 331 тис. тонн піску і 40 тис. тонн технічної солі, що становить відповідно 37% і 30% від потреби.


"На перші заморозки цих запасів вистачить, проте за нормативними показниками до початку зими їх має бути щонайменше втричі більше", - підкреслив він.У повідомленні підкреслюється, що для підготовки доріг залишається максимум один місяць, проте поточне фінансування не дозволяє здійснити заготівлю солі, фрикційних та паливно-мастильних матеріалів у термін."Дефіцит коштів пояснюється просто: з передбачених держбюджетом на цей рік 2,6 млрд грн левова частка (1,8 млрд грн) була спрямована на ліквідацію дефектів дорожнього покриття", - відзначає Укравтодор.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x