Главная > основне в україні > У Севастополі силою розігнали мирний мітинг

У Севастополі силою розігнали мирний мітинг

16.04.2015 11:01


У Севастополі поліція розігнала мітинг активістів, які протестували проти беззаконня місцевої окупаційної влади.

 

За словами учасників акції, заявка на проведення  мітингу на площі Нахімова була відправлена в передбаченому російським законодавством порядку. Проте, за день до визначеної дати в уряді відповіли, що ніяких документів не отримували.

 

Коли ж на площі Нахімова зібралося близько десяти людей, до них підійшли поліцейські та почали вимагати припинити «незаконний масовий захід» та пройти в службовий автомобіль для складання протоколу. Активісти відмовилися це робити.

 

Згодом правоохоронці  із застосуванням фізичної сили відвели до автомобіля трьох організаторів мітингу, тим часом, активісти почали пікетувати автозаки. Зазначимо, що в процесі складання адміністративного протоколу одному із затриманих стало погано, його забрала «швидка». Інших активістів після складання протоколів відпустили.

Джерело: ТСН


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x