Главная > основне в україні > У реєстрі тепер можна знайти майно і землю чиновника

У реєстрі тепер можна знайти майно і землю чиновника

07.10.2015 18:50


7 жовтня українські газети пишуть про те, як реалізуються Мінські домовленості, як діє відкритий доступ до реєстрів майна і землі громадян, а також аналізують особливості місцевих виборів.

 

"Сегодня" поцікавилася, як діє запроваджений днями міністерством юстиції відкритий доступ до інформації про власників майна, а також до публічної кадастрової карти.

 

Щоб отримати інформацію про землевласника, знадобиться електронний підпис, або картка одного із восьми запропонованих на сайті банків, а також кадастровий номер ділянки, повідомляє газета.

 

Дізнатися, кому належить земля, можна безкоштовно після ідентифікації на сайті.

 

З інформацією про нерухомість ситуація складніше, зазначає газета. Послуга платна – 20 гривень, і для початку треба зареєструватися на порталі міністерства юстиції в кабінеті електронних сервісів.

 

"Сегодня" скористалася новими можливостями, щоб дізнатися, чим володіють деякі відомі люди.

 

Меру Львова і лідеру партії "Самопоміч" Андрію Садовому належить 12 соток землі в Рівненській області, ділянка і будинок в іпотеці на 873,8 кв. м у селі Велика Омеляна, а також квартира у Львові – 51,9 кв. м.

 

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко знімає будинок площею 549,5 кв. м в селищі Козин під Києвом, а володіє – двома офісами в центрі Києва і гаражем в Прилуках.

 

Найбільш загадковим за підсумками свого пошуку в реєстрах "Сегодня" називає міністра внутрішніх справ Арсена Авакова: в реєстрі зазначено арешт двох його квартир у Харкові в 2012 році і в січні 2014-го, і більше ніяких інших даних.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x