Главная > основне в україні > У Львові закрили відділення "Сбербанку Росії", на яке напали вночі

У Львові закрили відділення "Сбербанку Росії", на яке напали вночі

22.02.2016 18:50


"Сбербанк Росії" призупинив роботу свого львівського відділення, який вночі підпалили. По це повідомила прес-служба банку, зазначивши, що інші офіси працюють в штатному режимі.

 

В ніч на понеділок у центрі Львова невідомі закидали пляшками із запальною сумішшю відділення "Сбербанку Росії" та дві філії "ВТБ-Банку". В результаті приміщення "Сбербанку" повністю вигоріло.

Приблизно через півгодини невідомі кинули "коктейль Молотова" у вікно будівлі відділення "ВТБ" на проспекті Чорновола. Постраждало лише вікно, оскільки суміш не загорілася.

Близько 2:00 невідомі кинули ще одну пляшку із запальною сумішшю в приміщення відділення "ВТБ" на вулиці Стрийській. Вигоріла повністю одна кімната банку.

Від підпалів ніхто не постраждав.

У суботу в Києві після акцій на Майдані демонстранти закидали камінням філії "Сбербанку Росії" і "Альфа-банку". В офісах банків були пошкоджені меблі та техніка.

Джерело:   ВВС 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x