Главная > основне в україні > У Львові стартував пахучий фестиваль кави

У Львові стартував пахучий фестиваль кави

24.09.2015 20:50


У Львові стартував щорічний фестиваль кави, де можна спробувати сотні сортів ароматного напою.

 

Відкрив свято чемпіон світу з приготування цього напою у джезві Давіде Берті. Італійський баріста приготував для відвідувачів каву у величезній двадцятилітровій джезві. Цю величезну посудину спеціально для фестивалю створили львівські ковалі. У двадцять літрів води баріста засипав півтора кілограми добірної меленої кави.

 

"Особливого секрету заварювання кави у джезві у мене немає. Беру 7-8 грамів кави, 60-70- мілілітрів води, як для еспресо. Коли починає закипати доливаю трішечки холодної води, щоб осів осад. Тільки кава і вода, жодних спецій", - розповів баріста з Італії Давіде Берті.

 

Проходить фестиваль у місцевому палаці мистецтв, який перетворився на суцільну величезну кав'ярню. Кожну гривня з вхідного квитка на святі скерують на кардіологічне обладнання для львівської лікарні ОХМАДИТ.

Джерело: ТСН


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x