Главная > основне в україні > У Криму ввели режим НС через відсутність електрики

У Криму ввели режим НС через відсутність електрики

23.11.2015 18:00


Російська влада в анексованому Криму в неділю вночі ввела режим надзвичайної ситуації через відсутність на півострові електроенергії із материкової України.

 

За даними міністерства енергетики РФ, без електрики залишились приблизно 1,8 млн жителів Криму.

Напередодні на Херсонщині були пошкоджені опори ліній електропередач, які передають електрику до півострова.

Режим надзвичайної ситуації збережеться "до повного відновлення енергопостачання півострова", повідомляє кримське управління міністерства надзвичайних ситуацій Росії.

Водночас в управлінні кажуть, що до резервних джерел живлення підключені "всі соціально значимі об'єкти".

Окрім того працюють аеропорт Сімферополя, Керченська поромна переправа, вокзали. Як заявляють в МНС РФ, припинення поставок електрики "не позначилося на роботі транспортної інфраструктури півострова".

Влада анексованого Криму також затвердила графіки тимчасового обмеження постачання електрики до населених пунктів.

Представник кримської влади Михайло Шеремет сказав, що "практично всі міста" півострова підключені до електропостачання, а в інші місцевості відправлять "потужні джерела електроживлення", повідомляє російська агенція ТАСС.

За даними місцевих ЗМІ, у неділю вранці в Криму відновилось електропостачання. Як повідомляє "Крим.Реалії", світло з'явилось у Сімферополі та частково в інших містах.

Міністерство енергетики Росії повідомляло, що для підключення споживачів мали запустити в роботу 13 мобільних газотурбінних станцій, а також дизельгенераторні установки.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x