Главная > основне в україні > У країні прогнозують "бурштинову війну"

У країні прогнозують "бурштинову війну"

09.11.2015 18:00


Не лише місцева преса останніми місяцями стомилася вигадувати оригінальні заголовки для історій про нелегальний видобуток бурштину на Поліссі та супутні конфлікти.

 

Починаючи із липня, новини про сутички, затримання та конфіскації із Житомирської, Рівненської і Волинської областей надходять мало не щодня. На додачу - фото наслідків дикого видобутку, ландшафти на яких нагадують інопланетні. А також відео масових бійок між копачами та представниками влади.

У цій історії є багато гравців: парламент і уряд, які роками не можуть навести лад у законодавстві, синдикати і покровителі, яких такий стан влаштовує, а також місцеве населення, яке більше не готове миритися ні з першими, ні з другими. І, власне, бурштин, якого ще досить багато у надрах Полісся.

Люди на місці попереджають - якщо розстановку сил не змінити, на Поліссі назріває трагедія.

 

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x